Кәсіптік бағдар беру негізінде "Тұран-Астана Университеті" Ұлттық және халықаралық кафедрасының аға оқытушысы Какимжанова Нургуль Тукеновна 11-сынып оқушыларымен кездесу өткізді.

"Тұран-Астана Университеті" – икемділік пен академиялық еркіндікке мүмкіндік беретін білім берудің кредиттік технологиясын алғаш енгізген университет. Кездесу барысында Нургуль Тукеновна жоғары оқу орнына оқуға түсу үшін қажетті құжаттар тізімі мен оқуға қабылдаудың шарттары, жеңілдіктер туралы мағлұмат беріп, оқушылардан сауалнама алып, оларды қызықтырған сұрақтарға жауап берді.