Кәсіптік бағдар беру негізінде Ұлыбританияның Лестер қаласында орналасқан жоғары оқу орны – Де Монфорт университетінің Қазақстандағы филиалы, Ұлыбританияның білім беру бағдарламаларын оқыту үшін құрылған алғашқы британдық университетінің студенттер рекрутингі бөлімінің аға менеджері – Байгуттинов Бекзат Серикжанович мектебіміздің 11-сынып білім алушыларымен кездесу өткізді.

DMU Kazakhstan – халықаралық білім беру тәжірибесі, академиялық стандарттары мен сапаны қатаң бақылауы толығымен DMU Leicester стандарттарына сәйкес келетін ең жоғарғы деңгейлі университет. Кездесу барысында білім алушылар университет тарихы, білім беру бағдарламалары, қабылдау ережелері мен құжаттар тізімі жайлы толық мағлұмат алды.